logo
or
search
upload

Question :

Mai buys a pack of 9 towels for $24.30 . Find the unit price in dollars per towel. If necessary, round your answer to the nearest cent.


Related Answer
 More Related Question & Answers

Are these Answers Helpful ?

        

Disclaimer

The questions posted on the site are solely user generated, Doubtnut has no ownership or control over the nature and content of those questions. Doubtnut is not responsible for any discrepancies concerning the duplicity of content over those questions.

 Similar Questions Asked By Users