logo
or
search
upload

Question :

If Olivia buy six 12- Packs of fruit snacks for$14.40, how munch does each fruit snack cost?


 Related Question & Answers

Are these Answers Helpful ?

        

Disclaimer

The questions posted on the site are solely user generated, Doubtnut has no ownership or control over the nature and content of those questions. Doubtnut is not responsible for any discrepancies concerning the duplicity of content over those questions.

 Similar Questions Asked By Users