logo
or
search
upload

Question :

Devon is trying to find he unit on a 6 pack of drinks on sale for 2.99. His sister says hats at the price ,each drink would cost just over 2.00 . Is she correct , and how would Devons sister find the correct answer


Related Answer
 More Related Question & Answers

Are these Answers Helpful ?

        

Disclaimer

The questions posted on the site are solely user generated, Doubtnut has no ownership or control over the nature and content of those questions. Doubtnut is not responsible for any discrepancies concerning the duplicity of content over those questions.

 Similar Questions Asked By Users